Стари чланци

Дана 14.10.2006. године у 11 часова у Дому културе у Треботину, поводом дана основне школе Жабаре, одржан је културно уметнички програм  који су припремили и извели ученици школе у сарадњи са КУД-ом *Вук Караџић* из Треботина, Жабара и Мале Врбнице.

На почетку програма посетиоцима је презентирана  једна лепа вест. Од 01.01.2007. године, по одлуци школског одбора, почеће са радом сајт Основне школе Жабаре. На тај начин достигнућа и стремљења ове школе биће доступна широј јавности.

У току је наградни конкурс за име сајта, који ће трајати до 15.11.2006. године. Позивамо све ученике, родитеље и друге заинтересоване грађане да узму учешће у конкурсу и дају свој предлог. Предлози се достављају секретару школе или поштом на адресу школе.

Чланови фолклорне секције

Кад ђаци постану учитељи